Saft batteries

Saft kompānijas pārdošanas birojs piedāvā pilnu Saft rūpniecisko akumulātoru asortimentu Ni-Cd un Li-Ion tehniloģiju pamatā.

Klientiem Saft kompānija piedāvā augstas kvalitātes akumulātoru elementus ar dažādiem izlādes režīmiem un tilpumiem, kas savukārt palīdz izvēlēties akumulātoru plašā lietojuma veidiem.

Par Saft kompāniju

Saft kompānija (Euronext: Saft) ir pasaules līderis speciālo akumulātora bateriju izstrādē un ražošanā. Baterijas tiek izmantotas īpaši kritiskās situācijās rūpniecības, aviācijas, kosmonautikas, aizsardzības un dzelzceļa nozarēs, kā arī citās izmantošanas jomās. Saft kompānijas grupa ir galvenais niķeļa-kadmija un litija-jonu baterijas izgatavotājs, 15 ražošanas laukumi un plašs tirzniecības tīkls ietekmē un pāātrina kompānijas izaugsmi.

Vairāk par 4000 Saft kompānijas darbinieku 30 pasaules valstīs nodrošina nemainīgu augstas kvalitātes produkciju, nepārtrauktu rādītāju pilnveidošanu un produktivitāti, kā arī nepārtrauktu akumulātoru bateriju Saft piegādi.

Apakšgrupa Industrial Battery Group (IBG) jau daudzus gadus ražo augstas kvalitātes akumulātoru baterijas niķeļa - kadmija tehnoloģiju pamatā. Balstoties uz labāko pieredzi saglabāšanas avotu izstrādes nozarē, kompānija Saft izstrādāja skumulātoru bateriju sēriju Litija-jonu tehnoloģijas pamatā, kas ļāva apmierināt paaugstinātas klientu prasības izmēru, svara un akumulātoru darbības termiņu ziņā.

Galvenās izmantošanas nozares:
Elektroapgādes sistēmas gaisa kuģos, ātrgaitas vilcienos, sabiedriskajā transportā, nepārtrauktās barošanas blokos, naftas un gāzes ieguves platformās, elektroenerģijas ģenerēšanas un izplatīšanas sistēmās, elektroenerģijas saglabāšanas sistēmās strādājot ar atjaunojamiem enerģijas avotiem, telekomunikācijas tīklos, autotransportā.

Pamatnozares Speciality Battery Group (SBG) Saft kompānija ir atzīts līderis litija un litija-jona akumulatoru bateriju izstrādes un ražošanas nozarē, kuri savukārt atrada to izmantošanu civilārajā un militārajā elektronikā, kā arī aizsardzības un kosmosa nozarēs.

Saft kompānija ir litija-jona bateriju vadošais piegādātājs izmantošanai kosmosā, kā arī izstrādājumos militārajos nolūkos. Turklāt, Saft ražo baterijas sudraba pamatā, izmantošanai torpēdu ieroču sistēmās.

Galvenās izmantošanas nozares:
Mērierīcēs sistēmās, naftas un gāzes ieguvē, sakaru sistēmās, karaspēku vadībā, kosmosa aparātos, torpēdu ieročos, kosmosa aparātu palaišanas sistēmās, hibrīda spēku iekārtās, jūras un upju kuģos, rakešu ieročos, nakts redzamības sistēmās, portatīvajās pozicionēšanas sistēmās, medicīnas iekārtās, kustīgo objektu izsekošanas sistēmās, hidroakustiskajās bojās.

Dokumenti lejupielādei (krievu valodā):

Akumulātori dzelzsceļiem Загрузить
Baterijas telekomunikāciju sistēmām Загрузить
Baterijas naftas/gāzes iekārtām Загрузить
Stacionārās baterijas Загрузить
Enerģijas taupīšanas sistēmās Загрузить
Baterijas kosmosa iekārtās Загрузить
Baterijas aisardzības iekārtās Загрузить